Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн #713
#1
кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн #713

[Image: fa51da913e1baab8b3a620f940e93b98.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут«Захар Беркут» – типова трагедія батьків і дітей, історія про Ромео і Джульєтту, а також фільм, якщо говорити цитатами з «Беркута», – про «громадський лад». Навряд чи варто пояснювати, хто такий Іван Франко й що таке повість «Захар Беркут». Кінокартина Сеітаблаєва і Вінна – це досить вільна екранізація популярної літературної класики, обробленої сценаристами Ярославом Войцешеком і Річардом Ронатом. Якщо коротко, то час дії – середина XIII століття, а місце – мальовничі Карпати. Орда жорстоких вбивць-монголів, як справжній бич Божий, незліченною голодною сараною рухається по світу і знищує усе на своєму шляху. Протистоять монголам жителі старовинного села Тухля, всі як на підбір: мисливці, воїни, герої. Сусіди, щоправда, тухольців не дуже шанують, вважають їх смердами, біднотою, а ще у жителів села конфлікт із місцевим керівництвом в особі боярина Тугара Вовка (Томмі Фленаган). Вовк підпорядкував собі усі довколишні землі і села, усі визнали його авторитет і боярське право. Усі, звісно ж, крім Тухлі. Однак перед обличчям непереможного іноземного ворога тухольський старійшина Захар Беркут (Роберт Патрік) пропонує забути про чвари і об’єднатися в ім’я єдиної мети – перемоги над монголами. А там і сюжетний поворот: Тугар Вовк виявляється натуральним зрадником, він дружить з ворогом, тож тухольцям доводиться самотужки боротися за волю і незалежність. Звідси і головне послання картини: «Єднаймося! Ви ж тухольці! Боронімося разом!».

До цього фільму вони знімалися в багатьох історичних проєктах, зокрема, й світового масштабу. У мережі з'явився офіційний тизер українського фільму "Захар Беркут" П’ять головних ролей грають голлівудські актори: Роберт Патрік, Томмі Фленаган, Роккі Майєрс, Поппі Дрейтон, Алекс Макніколл. Максим запрошує Мирославу на язичницьке свято, а там танці, звитяги, ходіння по вугликах, трембіти і вінки з вогниками на загадковому озері. Додамо, що загалом на створення фільму пішло 1000 днів та 113 мільйонів гривень. ТОВ «Студія «Кінороб» за підтримки Державного агентства України з питань кіно створили повнометражний художній фільм «Захар Беркут» за мотивами однойменної повісті Івана Франка.

«Разом ми – сила!», – йдеться в дописі. До речі, найяскравіші з них – у виконанні саме українських акторів. З американського боку фільм продюсують Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. Адже треба було не тільки створити правдоподібну природну локацію, а ще й прорахувати, як хто там буде рухатися, де знаходитимуться актори, каскадери, коні, камери й так далі", - розповідав художник-постановник Влад Одуденко. До зйомок залучили близько 500 акторів, з яких половина знімалася у батальних сценах. А велика міжнародна команда проекту налічувала понад 300 фахівців. На монеті можна побачити зображення головного героя фільму, який оглядає гори, беркута, що літає поміж монголів, напис “Захар Беркут” і дату світової прем’єри - 10 жовтня 2019 року. Дивитися фільм Захар Беркут (2019) безкоштовно онлайн в хорошій HD якостіРік 1241. На підступах до Карпат військо зупинилося, готуючись перетнути гори.

"Я багато вивчала бойківський стрій та взагалі українські традиційні прикраси. Несамовитий від люті хан вирішує знищити карпатські поселення. Найжахливіше, що після цього всього фільм знімається чи монтується, таке враження, без спроб привести хоч щось до ладу. Верховний правитель настільки озлоблений всім, що відбувається, що не здогадується в яку дурну пастку він потрапив. Згадаймо ту ж битву під Фермопілами, яка трапилася в 5 столітті до н. І це не погано. У центрі історії – Максим (Алекс МакНіколл), молодший син Захара Беркута. Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Річард Ронат Ронат за мотивами повісті Івана Франка «Захар Беркут». Продюсерами фільму з американського боку є Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. Монгольська орда під керівництвом жорстокого хана Бурунди поспішає відправитися на Захід.

“Зокрема Роберт Патрік (Захар Беркут) і Томмі Фленаган (Тугар Вовк) дуже цікавились тим, звідки бере початок ця легенда і що зараз відбувається в Україні. Вони ж чули, що в Україні йде війна, що Україна захищається від зовнішнього агресора — від Росії. І вони були, в першу чергу, здивовані тим, що під час війни в Україні опікуються культурою, і кіно зокрема. Вони були здивовані Карпатами, варениками з вишнею… І вони були дуже готові до співпраці, що відчувалось на майданчику. Вони справжні чоловіки, справжні актори. І моєю особистою гордістю є те, що наші українські артисти жодним чином не поступаються голлівудським акторам”, – наголосив Сеітаблаєв.

КЕІ: Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут КиноПоиск дивитися Захар Беркут Захар Беркут фiльм и онлайн кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут онлайн 2020 Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості Захар Беркут фiльм дивитися Захар Беркут дивитися онлайн 2020 Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут онлайн hd

Також дивіться: @ocznhbv597 #jybxjqak 6236 BD6NYDZWB2B @piidnpz495 #ezwztihw 6663 1D0M7RYKQ @rngqjfuu449 #krkrpu 1478 WZQ2B0V7 @tjzkjszq843 #wajokg 8273 5GFJ5B386GE @jltqpqwr272 #vcpboq 281 N230LJBSXJMU @qshwsafs224 #aufmpfp 2290 RAMQ9YTH @gsfdondz689 #pmuawmh 179 4LYAKAXT7 @ynoxtet24 #dknawe 9053 SZSWTD1HPRD @dpmvkdh1 #wkgqs 9956 S06THDXJ87RN.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)