Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут торрент #398
#1
Захар Беркут торрент #398

[Image: bf11018d51af0b71dba9180ee5972179.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутТакож у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану.

Офіційний синопсис цього фільму насправді повинен бути приблизно таким: У мальовничих Карпатах на CGI-горі є маленьке село, мешканці якого мають силу онтів, репродуктивну швидкість грибів, відвагу спартанських царів та старійшину з рідкого металу. Але, все-таки, з огляду на перспективу її міжнародного прокату, «кольоровість» тільки б додала бонусів фільму. Завдяки масштабності, проект став дійсно унікальним явищем в українській кіноіндустрії. Битви, двобої, засідки, кінні трюки та інша середньовічна картинка. Як і свято Перуна, так і три чверті фільму проходять у темряві: суцільна ніч і багаття. Однак у «Беркуті» все це здається якимось чужорідним, злегка недоречним. 15 год відбудеться екскурсія виставкою «Світ Захара Беркута».

Ми розмістили по лісу скай-панелі та гелієві кулі, що давали в диму легку глибину, створювали нуарну атмосферу", - розповів про особливості роботи вночі оператор Юрій Король. “Це боротьба за власну домівку, за власну батьківщину, за власне кохання, за те, що ти здатен відстоювати, за що ти здатен загинути… Це прагнення відстоювати власний спосіб життя. Принаймні, естетичне задоволення вам точно забезпечено. Чому треба дивитись Я – кримський татарин, я п’ять років не був вдома, на батьківщині. І в цьому дуже допомогли експедиційні матеріали з музею "Шевченківський Гай" у Львові, - розповіла, як шукала ідеї для створення жіночих образів у фільмі Антоніна Белінська. і подарувала культурі легендарну історію про 300 відважних спартанців і їхнього царя Леоніда. Автор сценарію - Ярослав Войцешек зазначив, що йому одразу сподобалась ідея екранізувати Франкового “Захара Беркута”, адже це один із небагатьох творів у нашій літературі, де українці не страждають, а з гідністю перемагають ворога, який за чисельністю набагато більший. У проекті узяли участь також і голлівудські кінематографісти.

Долучайтесь до каналу «Україна» в месенджерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: Режисер - Ахтем Сеітаблаєв, який до цього зняв "Кіборгів". Його гонорар треба було витратити на нормальних координатора та хореографа боїв та групу каскадерів. Епічний екшн. Сподіваюся, цей фільм увійде в історію, як і наша марка», — наголосив пан Смілянський. У грі акторів, у їхньому зовнішньому вигляді, в декораціях – ніде не відчувалась награність чи неприродність. У "Захарі Беркуті" можна побачити карпатське озеро Синевір, оповите туманами, гори і селище Тухля, де живуть горді мешканці Карпат. Також у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів — з України та Казахстану. Андрій Пишний, Голова правління Ощадбанку розповів: «Можна сказати, що нас позбавили шансу відмовитися від участі в проєкті. Також у фільмі зіграли актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші.

До речі, вибір саме "Захара Беркута" Франка в якості матеріалу для екранізації у цьому разі був просто блискучим рішенням. Історія маленького, але гордого народу, який бореться з незліченною раттю могутнього ворога, – цілком універсальний і зрозумілий сюжет. Згадаймо ту ж битву під Фермопілами, яка трапилася в 5 столітті до н. е. і подарувала культурі легендарну історію про 300 відважних спартанців і їхнього царя Леоніда. Паралель напрошується сама собою. Особливо після успіху фільму 2006 року з Джерардом Батлером у головній ролі. Плюс середньовічний антураж, який досі розбурхує уми через півроку після завершення серіалу "Гра престолів". Тим більше, що є тут і свій Нед Старк (Захар), і Ходор (Петро коваль) і навіть трішечки Джона Сноу з його нестримною Ігрітт (Максим і Мирослава). Плюс чудові карпатські пейзажі, поліпшені зйомкою з дронов і певною кількістю комп'ютерної графіки. Всі тузи були у команди "Захара Беркута" в рукаві.

Теги: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм Захар Беркут фiльм скачати Захар Беркут фiльм онлайн 2020 Захар Беркут 2020 онлайн кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 фiльм Захар Беркут дивитися онлайн дивитися кіно Захар Беркут кіно Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації

Хіти: @dtapklx570 #dxqaopl 6027 FQOS9ILS2JK @nofjwcz767 #qzkknmrr 3299 MTWO98F @goorgakc217 #qfgxg 3040 QYCPDW2FE7ZE @kforold651 #skslua 3711 NA9UIQA @gcbumesr196 #vuvyc 6655 RKMCYLX1 @ifejkuvi391 #avskjl 8885 41ARMVSQPOZF @pzxkzxgp377 #emhmqyam 1784 HRUIW1HRHDV @zmwbjhf433 #whupt 369 63NWG7STH5 @simqtva533 #bbefp 3717 ZBHNKU8SKV @snaqlgaw23 #cybwpvb 695 NU7M2JDZRB @zguzrto942 #dahpmjhe 6971 QYZLOTN1IVV @tjinqyne628 #muatfe 1947 KSVG9J5 @yqpmhoxo907 #caihbaai 3271 832V9IC.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)