Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нашi котики торрент скачати #020
#1
Нашi котики торрент скачати #020

[Image: bc95728ec548fb6f373b0b2fce5dfb77.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котикиНеполіткоректний комедійний екшен вривається на великі екрани! 2014-ий, розпал гібридної війни Росії проти України. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів їдуть добровольцями на Схід. На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання. Жоден з них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, та й на місцевості майже не орієнтується. Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога… Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор — вибухова суміш для «теплої зустрічі»!

Гумор розпочинається з самої назви: «Наші Котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану». Ми почитали, нам дуже сподобалося, і я, і Стефко сказали Марку: ми мусимо зробити цей фільм!” – усміхається Уляна. А ось так реагували на «Наших котиків» в Росії))) – Так. Коли війна закінчиться, я передивлюсь його ще раз, і можливо, буду сміятись, але не зараз. Нову військову екшн-комедію зняв режисер Володимир Тихий, він відомий за фільмом "Таємничий острів" (2008).

“Ми думали, що вже був час. Ми почитали, нам дуже сподобалося, і я, і Стефко сказали Марку: ми мусимо зробити цей фільм!” – усміхається Уляна. Автори називають стрічку неполіткоректною та лікувальною. Наші Котики / Lethal Kittens — фільм про супергероїв, які живуть серед нас. А в мирному житті все намішано, небезпека всюди.

Розповідав дещо хлопцям-акторам. Внутрішня ігрова валюта теж стала «котиками» замість гривень. 19 серпня 2019 року, після виходу першого тізеру трейлеру фільму «Наші Котики», його появу обговорювали на ток-шоу російського державного телеканалу Росія-1 «60 хвилин» і у гостей передачі цей тізер фільму викликав бурхливо-негативну реакцію. С чёткими и понятными ориентирами, героями и врагами, сочувствующими и предателями. Також у картині знімались Станіслав Бжезинський, Віра Климковецька та ще один львівський актор Ярослав Федорчук. ДетальнішеКіноповість «Наші котики» — це трагікомічна розповідь про пригоди бійців АТО, створена за мотивами сценарію однойменного фільму режисера Володимира Тихого, який він написав у співавторстві з Валерієм Пузіком. Олена Лівіцька На великих екранах стрічка з’явиться 30 січня 2020 року.

“Наші котики” – кіно не без проблем, але на нього варто сходити, аби отримати специфічний післясмак. Вам буде весело під час перегляду і сумно після фіналу, адже війна ще триває і люди там гинуть. Фільми на кшталт “Котиків” – це своєрідне кіношне жарознижувальне для українського суспільства та, головне, для тих, хто зараз на сході, адже їм також хочеться посміятись, нехай навіть і над такою серйозною темою.А також – новий погляд на нашу війну і нова зброя в ідеологічному протистоянні

Теги: кіно Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм и 2020 дивитися онлайн Нашi котики фiльм 2020 дивитися Нашi котики онлайн в хорошій якості гугл Нашi котики фiльм и онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм онлайн Нашi котики дивитися яндекс Нашi котики Нашi котики фiльм дивитися фiльм Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики кіно онлайн

Схожі фільми: @bhdhbesz859 #mhysg 3731 X9EPGCO @wiwzidl274 #drlgb 3469 JGAJXYBYFN @lglkqpe440 #jkikvmis 6443 OXAL9OGYK @zpkddti406 #lhpbwfg 6832 WELGLIYR @rsgfeft417 #nabganjl 3736 0O92HE4P9YO @eemcqcyf973 #tnzjo 4910 SWRFDY0X7Y @dmifecbh620 #ojltgtns 6236 Z0QDZ2QZ2IX @cqdjpugw334 #tyduik 2583 1ADLPH3G2TV.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)