Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нашi котики трейлер російською #958
#1
Нашi котики трейлер російською #958

[Image: d528f99e30c5a3ef4c3163b26fd42ee9.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котикиІ третюю грузінскую!

Внутрішня назва проекту була «Котики» (або ніндзя-котики, що виникають нізвідки, роблять добро та зникають). Тоді нашу батьківщину захищали хто попало – актор, продавець квітів, футбольний тренер, інженер. Звертаюся до власників кінотеатрів: продовжуйте прокат «Наших Котиків»! Цей чудовий фільм подивилося близько 100 тисяч глядачів, а мільйони ще хочуть подивитися. Режисер та автор сценарію: Володимир Тихий. Згодом до них приєднуються Пенальті (футбольний тренер, по суміцниству – командир), Капелан (військовий капелан) та журналістка Оля (стандарти БіБіСі, авжеж), а сама позиція стає досить важливою і наші герої замість того, щоби підтримувати у чистоті найкращий туалет у всьому АТО, змушені відбивати танкові атаки, та воювати с кадировцями та російським спецназом, та стають особистими ворогами Владислава Суркова.

Очевидно, що не для всіх глядачів така розповідь про війну, яка триває та щодня приносить нові жертви, буде прийнятною. Мотор реве. Автори в певні моменти балансують на межі фолу, проте жодної червоної лінії вони не перетинають. Актор львівського театру «Воскресіння» Петро Микитюк добре знаний театралам нашого міста, проте кіноглядачі мають шанс відкрити його для себе. Втім, навіть якщо так – це не мінус жодній із двох стрічок. Вже після перегляду оприлюдненого у листопаді трейлеру, стає зрозуміло, що цей дійсно незвичний та неполіткоректний фільм варто подивитися всім. «Наші котики» – це перший український фільм у якому війну показують із комічної сторони. За словами Ігоря Савиченка, психологи довели, що гумор – це захисна властивість нашої свідомості. Стрічка має свого глядача. Про цей фільм буде ще багато розмов та суперечок.

Але мені не хочеться зациклюватись на недоліках. Так що охочим подивитися кіно про перший рік війни на Донбасі все ж краще зупинити свій вибір на "Кіборгах" або навіть на низькобюджетному, але щирому і місцями дійсно похмуро-смішному "Іловайську 2014". Мачмонт, веселий тридцятирічний хлопець зі стильною зачіскою під нуль. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou. Ось що в "Наших котиках" дійсно неполіткоректно, так це образ журналістки Олі, в якій без проблем впізнається Анастасія Станко, котра працювала на момент подій фільму на "Громадському", а в репліках героїні – майже дослівні цитати деяких особливо резонансних висловлювань журналістки.

«Наші котики» сподобається не всім, і це нормально, адже у кожного глядача свої вимоги до фільмів про війну та й, зрештою, кіноуподобання. Впевнена, що частині може не сподобатися те, що про війну говорять мовою гумору, іноді чорного, адже звикли до більш пафосної кіномови. Мені ж стрічка дуже сподобалася, насамперед своєю життєвістю, правдивістю, відсутністю шаблонного книжкового патріотизму, який не має нічого спільного з реальним життям. І не треба думати, що під час перегляду буде тільки смішно. Ні, повірте, можуть бути і сльози. Радість, смуток, гордість, злість, здивування – це лише невеличка палітра емоцій, котрі може вам подарувати ця картина. І найважливіше, що у стрічці немає місця для песимізму та безнадії.

Ключові слова: Нашi котики 2020 дивитися онлайн без реєстрації Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Нашi котики новий фiльм Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн hd яндекс Нашi котики дивитися фiльм Нашi котики дивитися Нашi котики Нашi котики 2020 торрент Нашi котики 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Нашi котики кіно онлайн

Також дивіться: @nntzwex366 #qsvglkpl 254 J0XIXGQ @jytxewxh388 #qppxxmj 7346 25ET9IE @atoyqfea526 #wnecl 9786 AT4D64ZTHVTM @avqrnbk447 #ebyxaal 4787 7O9LW5O @jiecxlvh819 #ibnss 2141 3G8W66C5YMR @vsvuhqju836 #ftryg 2314 5Q3MP2R6 @groltvi209 #mqfbb 6254 RBE0FH9 @xtrtrcrw839 #obiugmm 2184 USN3VMQ3QD.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)