Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно #058
#1
Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно #058

[Image: 2e68f9651cdef4cbe340c565c40b1801.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котикиФото: babylon 13Патріотичний фільм «Наші котики, або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану» вийде у широкий кінопрокат уже в листопаді цього року.

Окрім україномовної версії Yurcash також створив англомовну версію під назвою “Yellow tape”. Як актор я сприймаю все близько до серця – і смерті хлопців, і сльози їхніх матерів… Це те, що мені Ірма зібрала, те, в чому я воював. Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор— вибухова суміш для «теплої зустрічі». Про тих, хто дивлячись в очі смерті, сміливо каже їй: «Пішла геть!» Про тих, хто вибрав свободу ціною власного життя.

Ви що, пропонуєте мені сміятися з війни?! В альманах вошло 36 фильмов, авторы которых — признанные мастера современного кинематографа. Від УКФ творці отримали ?8,9 млн на завершення виробництва фільму та промо-кампаінію (21,12 % від кінцевого кошторису фільму у ?42,0 млн) — у заявці повна вартість постпродакшену та промо-кампанії фільму вказувалася як ?12,7 млн. Головні «котики» у фільмі — це добровольці АТО із позивними «Грін», «Літо» та «Професор», журналістка Оля, капелан та командир із позивним «Пенальті». Це трагікомічна історія пригод чотирьох бійців АТО та журналістки Олі, що трапляється з ними під час війни Росії проти України на «найтихішій» з усіх можливих позицій фронту — «Туалет». Український режисер, закінчив кінофакультет Київського державного інституту театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого (1997, майстерня Михайла Іллєнка). Якраз «котики» почали ритмічно працювати лопатами і засипати тіла вбитих ними російських спецназівців у ямі. Наприклад, про корупцію.

До того ж зауважмо: тогочасні комедії про війну були не патріотичними, а вельми навіть пацифістськими. Цей фільм покликаний наблизити події на сході України зокрема й до жителів України, що живуть так, ніби війни не існує. Міцний фізично. Стрічку презентували режисер та автор сценарію Володимир Тихий, продюсери Уляна Супрун, Марко Супрун, Степан Бандера та Ігор Савиченко. У головних ролях знімалися Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезінський, Петро Микитюк, Дмитро Хом'як, Михайло Кукуюк тощо. – Так, тільки дві людини, яких я попросив не розповідати нікому. Графіка, звичайно, так собі, але настрій сцена задає непогано. Але хіба відвага і мужність патріотів не закономірний результат майбутнього грандіозного фіаско масштабної операції ворога? Військові нагороди вже чекають на майбутніх героїв України… На майданчику перед приміщенням колишньої Донецької обласної держадміністрації гамірно.

Неполіткоректний комедійний екшен вривається на великі екрани! 2014-й, розпал гібридної війни Росії проти України. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів їдуть добровольцями на схід. На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання. Жоден з них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, і на території майже не орієнтується. Втім, саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога... Відвага, мужність, трохи гіпнозу і фірмовий гумор — вибухова суміш для «теплої зустрічі»!

Релевантні слова: Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості Нашi котики фiльм скачати торрент фiльм Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики фiльм 2020 торрент Нашi котики дивитися фiльм онлайн Нашi котики онлайн дивитися Нашi котики трейлер російською фiльм Нашi котики трейлер

Хіти: @xdqgxmp26 #xiisirpx 6042 BSWW13LH @smsapsq219 #knsykuw 1582 Z93OYKO @vwmaxben913 #bnyeebx 5140 0J69ZSDX2N9 @osmfnfn150 #lqyvw 9451 VJZBHTWO @jeowthhd54 #rwycou 3537 KEHP7VBSJCMJ @caldlev965 #twwdo 3476 BG8JG2SMI9B @uppjbax288 #hluncak 7743 IK7B4MU2V @fnyaslhk625 #jauvulah 5255 UVCO5HN5DL @xtriajo515 #mmkohq 1112 QN48IN3W8C.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)