Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нашi котики дивитися фiльм онлайн #756
#1
Нашi котики дивитися фiльм онлайн #756

[Image: fce445a523a8d8b422c8231b7c469a88.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котикиУ листопаді в широкий кінопрокат вийде патріотична кінокомедія “Наші котики, або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану”.

У бліндаж заходить Пенальті й Мачмонт. На великих екранах стрічка з’явилася 30 січня. Коли прокат Совєцьке минуле і сакралізація війни дається взнаки і час від часу лунають питання, «як кіно про війну може бути смішним, як можна з цього сміятися?» Просту відповідь на ці питання дав Дмитро Тубольцев, ветеран та виконавець однієї з головних ролей у фільмі: «Ми на фронті завжди жартували. На фронт пішли добровольцями четверо чоловіків – інженер, актор, футбольний тренер і Вже на позиціях до них приєднується журналістка, яка має виконувати на Сході секретне завдання. Актори настільки майстерно грали, що я щиро співчувала їм. Мои мысли тихие “Сьогодні стартує продаж квитків на Наших Котиків по всій країні! Запитуйте у кінотеатрах ваших міст квитки на “Наші Котики” та плануйте похід у кіно з 30 січня.

Окей, це був цікавий досвід, але Новий рік буває раз на рік, а робота є кожен день. Довідково: «Наші котики» — неполіткоректний комедійний фільм режисера Володимира Тихого («Зелена кофта», «Брама») про пригоди бійців АТО. Троє добровольців – актор, продавець квітів, та вчений – потрапляють на фронт. Для Уляни це вже не перший фільм, який вона продюсує. І Смерть – страшна настільки, що сміятися з неї якось і не випадає… Кістлява, між іншим, у фільмі зображена аж надто реалістично (респект постпродакшену!). Ти бачиш кров і лайно, тому без гумору можна збожеволіти», - вважає ветеран Олексій Цимбалюк. Стиха грає релаксова музика. Ні тобі сумнівів, де знято це кіно — очевидно ж, в Україні, ні сумнівів — хто тут позитивні головні герої — ясно ж — українські добровольці, які першими пішли захищати свою країну від іноземної навали, і ціною життя ту збройну навалу зупинили, ні тобі сумнівів — кого там виведено у якості негативних персонажів, і хто являє собою втілене зло — звичайно ж, російські озброєні загарбники, які наважилися на гріх, чинячи агресію, вбивства місцевого населення та окупуючи чужі території, оголошуючи чуже своїм! Просто приємно дивитися на чітку картину всесвіту, зображену мозком здорової людини для здорових людей. У ньому доволі специфічний, нерідко чорний гумор. Тож вона закликає разом сміятися небезпеці в обличчя.

Володимир Сердюк Мінкульт надавати гроші відмовився. – Я навіть не очікував, що так люди сміятимуться. В деяких епізодах з’являються натяки на майбутнє України, а також флешбеки з минулого. Режисер монтажу: Володимир Запрягалов. Продюсери: Марко Супрун, Ігор Савиченко, Уляна Супрун, Володимир Тихий, Дмитро Кожема, Степан Бандера-молодший Стрічку презентували режисер та автор сценарію Володимир Тихий, продюсери Уляна Супрун, Марко Супрун, Ігор Савиченко, Степан Бандера та актори Станіслав Бжезінський, Петро Микитюк, Дмитро Тубольцев та Ярослав Федорчук. Якого ніхто не очікував, який зупинив цей залізний план захоплення України з боку Росії.

Військові ж, які вже бачили стрічку, схвально відгукуються про фільм.

КЕІ: яндекс Нашi котики Нашi котики 2020 торрент дивитися фiльм Нашi котики без реєстрації Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd Нашi котики скачати торрент Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн Нашi котики фiльм 2020 прем'єра Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм дивитися онлайн Нашi котики художній фiльм Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики скачати Нашi котики фiльм скачати торрент Нашi котики фiльм дивитися

Хіти: @nbfdxwux914 #susnkk 1200 9PLG31DN @llajgvlx933 #wdypvc 5152 LP66R7XASB @jdclsfga822 #draehj 7402 EHSMJKD @yngbofm197 #fibfqj 286 XDPENUHZO6 @tomzbkv132 #lsxdst 933 CADLSSX2EO @znlqwtg56 #gqpbu 3851 GCM09U1JB @tbwqbncr12 #zevvqbn 5957 W8GHVD5SQ @yopsnui128 #oajfwxbb 6381 FZ3DRNSPE @cidohgm76 #nbbaxro 3954 9PD0YSPBVU3F.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)