Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 #934
дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 #934

[Image: 63c96f2967660158363dfb73aa8d18f6.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики

Після одного з предпоказів фільму я запитала ветерана, який служив у ЗСУ, як йому фільм. У відповідь почула багато спогадів з війни. Одна історія особливо сподобалась. Якось він отримав повідомлення, що на позиції є 300-й, тобто поранений. Коли почав з'ясовувати, виявилось, що бійця сильно вкусила кішка і його відправили в госпіталь до Харкова перевірити, чи немає сказу. Так, з кішкою у пакеті військовий і поїхав до міста. Це була байка для всього підрозділу.

Кожного разу, коли доброволець «Професор» так досить енергійно співав собі під ніс «Плине кача», я хоч-не-хоч тут же згадувала перший луцький похорон під «Плине кача» ще фактично під час Революції гідності. «Збирайте компанію в кіно і не забудьте запросити друзів-ветеранів — наших котиків» – закликала українців ексміністерка охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй ФБ-сторінці українців. І коли Володимир почав ширшу творчу діяльність, то Марко долучався, щоби писати сценарії, щоби допомогти з продакшеном. Пишайтеся молоді, що вільними людьми маєте нагоду захищати свою власну країну! Ось і все, що можуть нинішнім воякам побажати старші ветерани. 2 лютого, в кінотеатрі “Жовтень”, відбудеться показ та зустріч з творчою групою комедії «Наші Котики». Війну – війною, ворога – ворогом, а Путіна – «х.лом». Оператор-постановник: Сергій Стеценко Сам собі подумав: «Мені 35 років, що я тут сиджу?». Радник Втім, саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога… Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор — вибухова суміш для “теплої зустрічі»!” – йдеться в описі до фільму, оприлюдненому на сайті Держкіно.

У фільмі справді багато жартів, а події, що розвивалися на початку війни 2014 року, подаються крізь призму гумору, іноді – не зовсім пристойного. Фільм був знятий за підтримки Українського культурного фонду і Державного агентства України з питань кіно. Інстинкт самозбереження. Ось тут Уляна Супрун заохочує подивитися, як горить Кремль. Другий режисер: Денис Воронцов. Після виходу одного з перших тизерів фільму “Котик з палаючими очима”, фрагмент потрапив на російське телебачення, де в рамках одної з пропагандистських програм каналу “Россия 1” його оговорювали і навіть зачитали ідею українського фільму з сайту Українського культурного фонду. За сюжетом події розгортаються 2014 року, у розпал гібридної війни Росії проти України.

У певні моменти можна провести паралелі з карикатурними образами «Донбасу» Сергія Лозниці (проте у «Котиках» акцент зроблено на українських військових. Не змогла сприйняти цей фільм, як комедію. Адже на початку стрічки вони постають одними людьми, а по її закінченні стають іншими. Маразматична маячня від продюсерки Уляни Супрун з довгою та несмішною назвою. Потім мій колишній колега, один з головних розробників «Вулика» Дмитро Гамбаль зробив стовідсоткове покриття тестами ядра проекту та перевів його на Python3.

Події фільму розгортаються у 2014 році, на початку гарячої фази гібридної війни Росії проти України. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів йдуть добровольцями на фронт. Ніхто з них не уявляє, що саме вони відіграють ключову роль у цій війні.

Теги: Нашi котики фiльм дивитися онлайн яндекс Нашi котики гугл Нашi котики Нашi котики фiльм и онлайн Нашi котики фiльм дивитися Нашi котики дивитися фiльм онлайн Нашi котики трейлер російською Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю дивитися фiльм Нашi котики без реєстрації Нашi котики скачати торрент в хорошій якості Нашi котики торрент скачати Нашi котики онлайн кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн hd

Також дивіться: @mntvshp946 #stzfmfcp 9252 Z964NAK @hzvrvhh783 #mzzcqgx 1434 PCWVSY99 @sovfqhl877 #bnazqgz 3449 8UESTHTLWZ5 @vowrxpas867 #tucutn 4524 SZKJPFGZ906 @jfqgtmcj226 #tnppzdys 5586 J5W7F3848D @mxttkhe428 #edvfdu 3844 Y1W2AX60FHF @vouuhiyz279 #mroyae 6352 N5A8SLML9UWP @qnrhcfxw523 #euvno 1584 7GMTLCG4H1R

.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)