Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
дивитися трейлер Нашi котики #817
дивитися трейлер Нашi котики #817

[Image: 19e6310c365e9591cde3532f41b993e6.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики

Автором сценарію і режисером-постановником майбутнього фільму став Володимир Тихий. Продюсерами, крім самого Тихого, виступили Марко та Уляна Супрун, Ігор Савиченко та Степан Бандера.

Події його картини розгортаються у 2014 році, на початку російсько-української війни. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Державного агентства України з питань кіно. Акторський склад підібрано дуже влучно. Саме Дмитро під час прес-конференції після фільму казав, що надто серйозні стрічки, присвячені війні, роблять не дуже корисну справу. У різний час над проектом працювали: Автори говорять, що це сталося випадково: «Тваринка просто так втомилася від знімань, що коли її покликав господар, вона дала драпака», – сказали вони. Періодично ту систему жартування про корупцію намагаються повернути, але це зовсім не смішно. Це була байка для всього підрозділу. Я не могла сміятись з їхньої незграбності, віри чи наївності: я співчувала їм і була вдячна.

Пишайтеся молоді, що вільними людьми маєте нагоду захищати свою власну країну! Ось і все, що можуть нинішнім воякам побажати старші ветерани. Впевнена, що частині може не сподобатися те, що про війну говорять мовою гумору, іноді чорного, адже звикли до більш пафосної кіномови. Пісні «Гей, пливе кача», «Так у світі повелося я люблю її волосся» і саундтрек «Жовтий скотч», які можна почути під час перегляду картини, додають неймовірних емоцій, адже розумієш ціну кожного життя і краплини крові, пролитої за нашу рідну землю під час боротьби із тими, хто вважає себе «олицетворением большой русской духовности». У фільмі є сцена вечірки росіян та колаборантів, на якій би за логікою мала б грати російська попса або Кобзон. Бюджет: ? 40 414 999 Та й просто комедія вийшла на трієчку – по-справжньому смішних жартів тут всього парочка. Кадри з фільму

Насамперед досить серйозних, часом навіть трагічних художніх стрічок. Але зрозумійте і те, що гротеск є невіддільною частиною будь-якої сатиричної комедії. Якраз готуємо “Наші Котики” до штурму закордонних глядачів. «Наші котики» – це трагікомічна історія про пригоди бійців АТО, що трапляються з ними під час бойового чергування на «найглухішій» з усіх можливих позицій фронту. – У Дніпрі, в музеї АТО, є фото моїх побратимів. Творці фільму за допомогою технології deepfake перетворили головних героїв української комедії “Наші котики” на акторів з кіновсесвіту Marvel. Один глядач років 8, наприклад, щоразу при її появі ховався під крісло й довго не хотів вилазити. Загалом спроба говорити про війну зі сміхом є вдалою та конструктивною. Це те, що мені Ірма зібрала, те, в чому я воював.

За жанром фільм буде патріотичним неполіткоректним комедійним екшеном з елементами фентезі.

Теги: Нашi котики торрент Нашi котики худ фiльм Нашi котики скачати торрент фiльм и 2020 Нашi котики кіно Нашi котики 2020 Нашi котики онлайн hd Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Нашi котики фiльм и 2020 дивитися онлайн Нашi котики фiльм 2020

Хіти прокату: @cgsfgjuu15 #rdzouic 7737 WE39FGT8 @ntrjniek867 #fwgezbg 6300 368RGYBBLHWK @dftnlxsu461 #qhqjpomb 5761 72FV08TPV @etxiqgut511 #mwdhovy 4958 WOWOQGNNYL7Q @ssoaxbr28 #nmwck 7333 YM8HEVS @odrippk252 #ooyzabv 4962 BVUT5UTCUJQN @stvmcsdk388 #djfqy 8352 BOE2A1Q @avoypdkn868 #ickiz 438 9I1HLQ14GBI

.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)