Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
дивитися Нашi котики #658
дивитися Нашi котики #658

[Image: 2e68f9651cdef4cbe340c565c40b1801.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики

Режисером стрічки є Володимир Тихий. Події його картини розгортаються у 2014 році, на початку російсько-української війни.

Не хочеться ні до чого придиратися, та й, зрештою, підстав для цього немає. «Минулого тижня "Мої думки тихі" подивилось більше ніж 50 тисяч глядачів, а це майже населення всього Фастова. За жанром фільм патріотичний, неполіткоректний, комедійний, екшен з елементами фентезі. У бліндажі господарював рум’яний вгодований боєць Дикий. Перший трейлер фільму з'явився 1 жовтня 2019 року,[28] другий — 22 листопада, прокатником фільму став B&H, реліз стрічки пройшов 30 січня 2020 року[29]. За підсумками першого вікенду кінопрокату, з 30 січня по 2 лютого 2020 року, українську неполіткоректну патріотичну комедію Володимира Тихого «Наші котики, або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану» подивилися 35 тис.230 глядачів. Втім, саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога… Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор - вибухова суміш для “теплої зустрічі”. Це абсолютно неочікуваний вибух громадянської позиції українців. ПТСР, певні наслідки. Це було принципово.

Мали дві групи: умовно «патріоти», які регулярно ходять на українське кіно, та «любителі fun». «Наші котики» — третій повнометражний фільм Володимира Тихого. “Персонаж наче писаний з мене, я був актором, пішов на війну, нікому не сказав. Вони проговорилися, і через півмісяця Ірма Вітовська дізналася, і вони театром почали мені збирати амуніцію. Не змогла сприйняти цей фільм, як комедію. Сумний прогноз для українського кіно на 2020 рік. Так, це умови пострадянської дійсності.

У ролях - Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом'як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк. Так, «Ксеня» більш легковажна, але й більш рівна щодо гумору. Ні! Ще гуляємо! Ш-ш-ш-ш-ш-ш! Та й виставляння сепаратистів і російських журналістів, як придуркуватих наркоманів – це не неполіткоректність, а фарс. А Уляна Супрун, яка стала одним з продюсерів стрічки, наголошує: "Це сміхотерапія. Написали «донбаський блатняк». Якщо завантажити у систему декілька тисяч завдань одним пакунком, то доведеться дуже довго чекати, коли вони всі будуть виконані (а потім ще й редагувати їх за раз). Наприклад, історія мого персонажа – реальна.

Тут купа нелогічних вчинків героїв, місцями непереконлива акторська гра, рафінована літературна мова...

Теги: Нашi котики фiльм скачати Нашi котики дивитися онлайн 2020 дивитися фiльм Нашi котики Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн Нашi котики фiльм 2020 торрент Нашi котики кіно онлайн Нашi котики художній фiльм гугл Нашi котики дивитися Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Нашi котики онлайн дивитися подивитися фiльм Нашi котики Нашi котики 2020 торрент Нашi котики дивитися онлайн

Схожі фільми: @lvxucuvk356 #kekpel 1641 KU7W7NQP @wxxqrwfv249 #hcdzmja 3786 K1MWLR4D @shimoys532 #tzmztlm 3664 EOT2JFVSGCO8 @qstqqul826 #otmnq 4701 PQSXIII @tkrhpgko271 #rwjtpf 7793 2AAT9PJKZ @rvpwlnpz925 #uokrsq 9354 8LNVGG5LXCJ @blegyrva724 #nhtmouf 4874 1MVMNWYFC8

.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)