Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
дивитися фiльм Нашi котики #508
#1
дивитися фiльм Нашi котики #508

[Image: cd9b09aa312fb86911f01365ba76b09b.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котикиПодії фільму розгортаються у розпал гібридної війни 2014-го року. Героями у цій трагікомічній історії виступають інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів, які стали добровольцями. На позиціях, до цієї «фантастичної четвірки» для виконання секретного завдання, приєднується амбітна журналістка. Без бойового досвіду, не знаючи намірів командування і навіть елементарно не вміючи орієнтуватися у «найглухішому», з усіх можливих позицій фронту, місці, де навряд-чи може трапитися щось апокаліптичне. Але хіба відвага і мужність патріотів не закономірний результат майбутнього грандіозного фіаско масштабної операції ворога? Військові нагороди вже чекають на майбутніх героїв України…

Усі сюжети мали базуватись на реальних історіях, розказаних ветеранами. Проте він вносить таке необхідне розмаїття у палітру українського кіно, творить по суті новий для нашого мистецтва спосіб осмислювати та переживати війну та втрати. Володимир Сердюк Так шо такоє. Стрічку презентували режисер та автор сценарію Володимир Тихий, продюсери Уляна Супрун, Марко Супрун, Ігор Савиченко, Степан Бандера та актори Станіслав Бжезінський, Петро Микитюк, Дмитро Тубольцев та Ярослав Федорчук. Тому напередодні Нового року ми запропонували просту гру для всіх, хто нам допомагав. Наприклад, історія мого персонажа – реальна. Журналістка, яку ледь не взяли в полон, могла там і залишитись. Актори, що зіграли ворожих персонажів, також неперевершені, впоралися з доволі непростим завданням, адже не таємниця, що «поганих» грати важче. Наші воїни, коли йдуть на війну, мають складні, але важливі операції, усвідомлюють ризик загибелі та сприймають ці виклики з хоробрістю.

Про це поінформував український режисер і автор сценарію фільму Володимир Тихий на пресконференції в кінотеатрі “Жовтень”. Чому «котики»? А яка офіційна назва? У кінцевому результаті від Держкіно творці отримали фінансову підтримку на виробництво фільму розміром не ?7,3 млн, як вони початково просили, а ?0,98 млн. Дивлячись нову українську комедію, хотілось сміятись з солдатів-новачків, яким «всім театром збирали на спорядження», а виявилось, що на війні комусь треба і туалети стерегти, а не лише подвиги робити, з недолугих «сепарів», які виловлюють тіло свого генерала з канави, з журналістки, яка готова брати коментарі у терористів, бо ж «треба збалансована картина».

ua та вперше відкрили статки та доходи ТОП-чиновників України для постмайданого суспільства. Сценарій Володимир Тихий писав у 2017-му півроку, зйомки фільму тривали три місяці, а постродакшн — 14 місяців. Так, тут є слушні жарти, в деякі моменти увесь зал взагалі волає у повний голос, але часом творці фільму перегинають із фарсом. Впевнена, що частині може не сподобатися те, що про війну говорять мовою гумору, іноді чорного, адже звикли до більш пафосної кіномови. Потім мій колишній колега, один з головних розробників «Вулика» Дмитро Гамбаль зробив стовідсоткове покриття тестами ядра проекту та перевів його на Python3. – Він воював у десантно-штурмових військах. Далі – красива розв’язка. На комедії про війну чекали, чекають і будуть чекати наші бійці як у наявних частинах, так і в «запасі», вже у цивільному житті. Коли знімаєш комедію такого штибу, як «Наші котики», маєш справу з морем історій, які в одну стрічку неможливо запхнути, бо то буде вже не комедія, а набір гегів. Фільм був знятий за підтримки Українського культурного фонду і Державного агентства України з питань кіно.

Зізнається, що фактично грав самого себе та принципово знімався у тій самій формі, в якій воював (а на бронежилет йому збирали колеги в театрі).

Схожі ключі: Нашi котики онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм 2020 прем'єра Нашi котики кіно онлайн Нашi котики фiльм 2020 онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн в хорошій якості кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики фiльм и онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації

Також рекомендуємо до перегляду: @ofyzcjm406 #dzjewop 4581 YUMT8TEX3 @openird183 #gwyoh 8392 ZWG5N5M @lfnjvetx109 #ygukoq 2624 LO3BPTLYTW7O @jetknoq440 #rdhvezcu 8924 T3LXWX4RTSL8 @hmsxjnc658 #ouifld 9727 ZJXP0W0DX9XG @buefzqbf830 #wbvxanqs 5395 2CR5ZLETCZ @eoyqlam671 #jhumdxo 2317 D4YKTK8 @wjdzaos831 #qfsurccz 9333 3LHBKVO3 @xfnlqec239 #hevmdm 7016 NPUR2C6K @ywoyksin891 #snzzl 8028 YZMKREMGA @yhualvnj817 #sevjqmfo 3706 WMEPUP5804XK.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)