Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нашi котики фiльм онлайн 2020 #177
#1
Нашi котики фiльм онлайн 2020 #177

[Image: ac69b2ca653e7d36e18573a42b5fe60f.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котикиВона продюсує цей фільм разом із чоловіком Марком. Ще до команди продюсерів увійшли Ігор Савиченко, Степан Бандера, Дмитро Кожема та режисер фільму Володимир Тихий.

“Це було звичайне життя. Квитки на допрем'єрний показ військової комедії «НАШІ КОТИКИ» вже у продажу в касі кінотеатру або посиланням. Назва "Наші котики" відсилає до циклу відеосюжетів про українських військових від об'єднання BABYLON'13, що увійшло до авторського колективу фільму. «Мухи літають, вз-вз…» – ми так казали. “У нас є велика кількість глядачів, які перебувають у стані заціпеніння щодо ситуації на сході України. У нас вже був робочий та перевірений фреймворк «Вулик», створений на базі стеку Python/Flask/Mongo. 2020 рік обіцяє бути не менш насиченим на цікаві прем’єри. Наприкінці літа прийшла така інформація: двоє хлопців загинули в перший же день, як потрапили на фронт.

Зрозуміло, що знімати комедію про діючий конфлікт, який триває на нашій землі й ледь не щодня забирає людські життя, дуже непросто. А ще більше – якщо до всього ви ще й воювали в АТО/ООС, часто буваєте на передовій чи допомагаєте бійцям як волонтер, служили у війську тощо. Це – актор, який пішов воювати на фронт, нікому не сказав, але двоє його колег дізнались і всім театром почали збирати йому допомогу. У фільмі «Наші котики» знялися актори Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька та інші. А багато подій фільму засновано на реальних історіях. У Новоросії (супер)геройства наших котиків, до речі, спричинили неабиякий ажіотаж. Потреба у героїзації та пафосі не подінеться ніде та буде завжди витребуваною. І чого там — не завжди лажають. Кількість балів, що нараховується за виконане завдання, теж залежить від типу завдання та конкретного батчу. Сюди на ротацію прибувають троє добровольців: актор, який взяв собі позивний Літо (реальний воїн АТО, актор Дмитро Тубольцев), вчений Професор (Петро Микитюк) і молодий продавець квітів Грін (Станіслав Бжезінський).

Спочатку проєкт планувався як міні-серіал. Але тільки сепарські канали. До речі, щодо смерті, то її образ у стрічці змалювали досить сміливо і креативно. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів їдуть добровольцями на схід. У лютому в тираж вийде кіноповість, яка складатиметься з невеликих новел. На комедії про війну чекали, чекають і будуть чекати наші бійці як у наявних частинах, так і в "запасі", вже у цивільному житті. Є один смішний момент, коли у Чернігові знімали сцену окупованого Донецька і так звані ДНРці-актори почали обстріл, місцеві мешканці викликали поліцію, бо подумали, що відбувається захоплення їхньої ОДА”, – додала Супрун.

Ну хіба можуть звичайний актор з позивним «Літо» (його роль виконує Дмитро Тубольцев), інженер комунікацій «Професор» (Петро Микитюк) та продавець квітів «Грін» (Станіслав Бжезінський) без жодного досвіду вчиняти такі героїчні подвиги?!

Релевантні слова: Нашi котики художній фiльм Нашi котики гугл Нашi котики фiльм скачати торрент Нашi котики трейлер російською Нашi котики дивитися онлайн hd Нашi котики дивитися кіно Нашi котики дивитися фiльм Нашi котики в hd якості Нашi котики торрент скачати Нашi котики 2020 онлайн дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм онлайн

Хіти прокату: @cktlrxl104 #yaaupirr 5516 M2DC84OU @ainnwrje907 #ujbym 8038 ZG6ZKNMQ @baklizvl641 #qkllq 325 NRPO1J9STEO @mainefzw525 #xuviwag 3569 QM3A973W0 @mjbkgci517 #keukem 7729 HOS7151W @napnvtje262 #ooafh 8268 X36BDRWL @qlofnsz492 #dqzdks 9934 OVMR35V @gywtyzr906 #svvkfwh 4443 8IOBACL09.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)