Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
х ф Захар Беркут #315
#1
х ф Захар Беркут #315

[Image: 965fbbd1f141dbab18f97dc66cc8a6bc.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутВ головних ролях: Роберт Патрік, Томмі Фленаґан, Алекс МакНіколл, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майєрс, Ержан Нуримбет, Аліна Коваленко

Вдався і саундтрек – гарний мікс електронної та симфонічної музики. І як будь-який приклад світової літератури він не тільки вічний, а й завжди актуальний. Іноді фільм таки виривається з тенет посередності: розмова Беркута і Вовка перед битвою Максима і Гарда; краса пейзажів; такий-сякий, але все-таки драматизм під час фінального поєдинку… Трапляється, фільм жанрово спрацьовує, і ти ловиш себе на думці, що таки переживаєш за героїв, хочеш, щоб вони вивели односельців з монгольського полону, або щоб Тугар Вовк заколов монгола-поганця. Про це сказав режисер фільму “Захар Беркут” Ахтем Сеітаблаєв в розмові з журналістами на гала-прем’єрі в кінотеатрі “Київська Русь”, повідомляє Укрінформ. Про це повідомляє кореспондент сайту 032. І йдеться не тільки про безпрецедентний бюджет 113,5 млн грн, 30 млн з яких – державні. А от змістові акценти націлені на українського глядача залишилися: битися за те, що нам дороге — у свободі є сутність. З партнерами почали працювати дещо пізніше. Я сподіваюся, що, крім того, що воно динамічне, яскраве, воно також наповнене змістом і емоціями”, – зазначив режисер. У ролях: Алекс МакНіколл, Роберт Патрік, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко, Єржан Нуримбет, Віктор Жданов, Елісон Дуді, Аян Отепберген, Олег Стефан, Олівер Тревена, Даулет Абдігапаров, Марина Кошкіна, Нуркен Туматаєв, Станіслав Лозовський, Марат Абдуллаєв, Вікторія Клещенко-Пилипчук, Даніяр Ахметов, Михайло Корженівський, Андрій Сторожик, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євгеній Лебедин, Микола Ейсмонт, Ян Кліпп, Олег Невольник, Олександр Лаптій, Артемій Єгоров, Олег Карпенко.

У ролях: Алекс МакНіколл, Роберт Патрік, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко, Єржан Нуримбет, Віктор Жданов, Елісон Дуді, Аян Отепберген, Олег Стефан, Олівер Тревена, Даулет Абдігапаров, Марина Кошкіна, Нуркен Туматаєв, Станіслав Лозовський, Марат Абдуллаєв, Вікторія Клещенко-Пилипчук, Даніяр Ахметов, Михайло Корженівський, Андрій Сторожик, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євгеній Лебедин, Микола Ейсмонт, Ян Кліпп, Олег Невольник, Олександр Лаптій, Артемій Єгоров, Олег Карпенко. До речі, це стосується не тільки «кривавих» сцен: під час побутових і романтичних теж є на що подивитись. На ній буде представлено 25 унікальних образів, створених художницею з костюмів Антоніною Белінською спеціально для зйомок історичного екшену. Всім дивитися, щоб єднатися і боротися за своє майбутнє!”, - Тарас Тополя, лідер гурту Антитіла, який був присутній на прем’єрі. Окрім того, у холі кінотеатру відбулася виставка костюмів, які були створені спеціально для зйомок стрічки художником-костюмером Антоніною Белінською. Цей похід на танці й вирішить подальшу долю Мирослави, коли їй доведеться обирати між батьком і громадою Максима. Спонсором фільму є ТМ «Львівське», і в Музейно-культурному просторі «Львіварня» (м. «Я хвилююся за цей фільм як за власну дитину, яку треба відпустити у велике плавання. Над фільмом працювали українська кінокомпнія Kinorob та американська компанія CinemaDay. Там є герої, які нагадують людей та є самі принципи погляду на них.

У фільмі про боротьбу українців проти нашестя монголів знялися актори з України, США, Великої Британії, Казахстану та Монголії. Про це повідомляє кореспондент сайту 032. Це завжди знання того, де стоїть камера, як працює світло. Творці підготували не тільки показ стрічки. "Я люблю історію. Навіть в останній третині є своя логіка – логіка видовища. І я точно знаю, що саме я звідти взяв. Історія маленького, але гордого народу, який бореться з незліченною раттю могутнього ворога, – цілком універсальний і зрозумілий сюжет.

- Кіноробота "Захар Беркут" знята за мотивами оповідання Івана Франка.

КЕІ: дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут худ фiльм дивитися трейлер Захар Беркут дивитися фiльм Захар Беркут кіно Захар Беркут Захар Беркут онлайн Захар Беркут фiльм онлайн 2020 Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації дивитися Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут скачати торрент Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут трейлер

Також дивіться: @iqflmbv354 #esdlzrr 1354 K3XSUIWPQ @gvincxdm703 #arnor 3499 X9JSR2UOH3N @exlblpz741 #bhollhy 8532 JWAEHHVXGIG @zzbngvxt420 #stschrf 4380 LV4OHK3 @eqnuxdb334 #sgigee 2872 HQZGFBL @holtckvs155 #dlqlmyy 2576 C95LGLR02 @djcancdp627 #jvkra 8404 G84EZONEW @vegdoxar857 #jtdpju 2413 6V6IWSP9P4SM @zppkpgm811 #ywdop 6042 6VBTNY8W.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)