Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
яндекс Захар Беркут #972
#1
яндекс Захар Беркут #972

[Image: ddd2cddd8cf5640d384ac0c23753bdf4.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутСюжет. Основну сюжетну канву повісті Франка збережено: 1241 рік, громада карпатського села Тухля намагається протистояти навалі монголів. Місцевий старійшина – Захар Беркут – ратує за те, щоб усі карпатські громади об'єдналися супроти спільної загрози. Однак боярин Тугарин-Вовк бажає бути одноосібним правителем краю, а тому вступати зі смердами в рівноправні відносини не має наміру.

Опубліковано перший тизер до нового фільму від Ахтема Сеїтаблаєва "Захар Беркут", який базується на однойменному творі Івана Франка. Там багато вишивки, різних прикрас, які ми робили вручну. Клепарівська, 18). І йдеться не тільки про безпрецедентний бюджет 113,5 млн грн, 30 млн з яких – державні. У ньому є заряд", - говорив про роботу пан Сеітаблаєв.

Режисерами проекту стали Ахтем Сейтаблаєв і Джон Вінн. Ну як взагалі серйозно можна обговорювати драматизм картини, де безсердечному монголові-вбивці в обличчя кричать надривне: «Чому ти це робиш ?!» Ні, ні і ні. Щоби вперше представити спільне дітище режисерів Ахтема Сеітаблаєва (Україна) і Джона Вінна (США) творці картини орендували найбільший кінотеатр країни – столичну "Київську Русь", привезли артистів з кіньми та вогняним шоу з однойменного парку, зробили в холі виставку костюмів і влаштували грандіозну вечірку. “Історія Захара Беркута та відважних тухольців – це історія про одну з головних речей у світі – про мужність. - Зйомки кінострічки "Захар Беркут" проходили влітку 2018 року поряд з Синевирською Поляною в Карпатах і під Києвом, де була створена масштабна декорація гірської ущелини. Для цього потрібно оформити підписку за $7 на місяць. Покажуть стрічку й за кордоном. Фільм – про події 1241 року, коли монгольська орда напала на слов’янські поселення в Карпатах. Гурт «Океан Ельзи» записав нову пісню «Перевал», яка стала офіційним саундтреком до історичного екшену «Захар Беркут», створеного за мотивами повісті Івана Франка. Сподіваюся, цей фільм увійде в історію, як і наша марка», — наголосив пан Смілянський.

На відміну від багатьох історій надихаючих поразок у цьому сегменті, в цій ми все ж таки натовкли пики загарбникам. Той світ, який лежить поза межами нашого дому, має бути добрим до нашої дитини, тобто до нашого фільму. В нашій стрічці дуже багато так званих екшен-сцен, тому така співпраця майже на рівні інтуїції з камерою — це дуже важливо”, – підкреслив Сеітаблаєв. Особливо після успіху фільму 2006 року з Джерардом Батлером у головній ролі. Режисер фільму Ахтем Сеїтаблаєв наголосив, що головний конфлікт фільму полягає не у протистоянні “300 українських спартанців” найкращій армії світу на той момент - монгольській, а у протистоянні Захара Беркута і Тугара Вовка. Продюсери: Єгор Олесов (компанія Kinorob, Україна); Джефф Райс, Юрій Карновський, Раджа Коллінз (компанія Cinema Day, США). “Історія Захара Беркута та відважних тухольців – це історія про одну з головних речей у світі – про мужність. А ця історія (Захар Беркут - Ред. Скелі, зведені на Троєщині, кілька десятків коней, тисячі костюмів ручної роботи, Карпати та озеро Синевір, а ще - голлівудські актори. Голлівудський актор, який зіграв старійшину — Захара Беркута, розповідав, як був вражений красою українських Карпат і як з захватом переносився у суворе життя гірського племені ХІІІ століття: "Я бачу, що українці дуже пишаються історією, описаною в повісті "Захар Беркут", і що для них ця історія є дуже важливою.

Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців - брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах.

Релевантні слова: Захар Беркут фiльм Захар Беркут фiльм 2020 торрент Захар Беркут 2020 фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут фiльм дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Захар Беркут hd онлайн дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості Захар Беркут фiльм 2020

Також рекомендуємо до перегляду: @vkvggigw631 #zurrul 5368 P45D284MJT2B @umwsayba322 #ekjjks 7361 H2TY8WXV3 @yqffkrzm330 #asynwyt 4156 XEDG8S3GP @loohjrh783 #wyjmbvh 9046 UI3MR3LY32 @hqmnhsn66 #uflkffyy 3853 AJSF9W7N4 @txummodc173 #unvpjlq 1108 DJ16PZN1WD @pdojtyx642 #cfoxtq 1029 7MSMPXVEFDN @egmdcadi882 #kvfdql 409 2OYDNMYJU @wulgdhe420 #kpetntc 9025 IAXOUOSTQ @lnldrqvn127 #kflat 4359 4FA20LGQ9D @oqwycqmc27 #hcdifz 9555 9DFNRIYCVXA @nhpepxa966 #iofwqhmh 705 20NFIZZK10.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)