Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
кіно Нашi котики дивитися онлайн #224
#1
кіно Нашi котики дивитися онлайн #224

[Image: 559f271f003380660a520f738a5c0d14.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котикиПродюсер: Марко Супрун, Ігор Савиченко, Володимир Тихий, Дмитро Кожема, Степан Бандера

Хіба можна порівнювати вигаданий світ зі справжньою воєнною дійсністю? А «Наші котики» значною мірою ґрунтуються саме на реальних подіях, про які автори дізнавалися від учасників бойових дій на сході. Дмитро каже, що не чув від інших ветеранів закидів щодо комедії про війну: "Навпаки, казали: у нас на фронті саме так і було. Дуже проста ідея. Коли знімаєш комедію такого штибу, як «Наші котики», маєш справу з морем історій, які в одну стрічку неможливо запхнути, бо то буде вже не комедія, а набір гегів. Режисер проекту – Володимир Тихий, в активі якого є робота “Таємничий острів” (2008).

Герой Петра Микитюка – інженер. Повна назва фільму «Наші котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану». Нагадаємо, українська стрічка «Атлантида», яка розповідає про майбутню перемогу у війні з Росією, стала найкращою у секції «Горизонти» 76-го Венеційського кінофестивалю. Ролі у фільмі заграли Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк. В ролях: Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Михайло Кукуюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Сергій Солопай, Ігор Портянко, Роман Халаїмов, Володимир Беляєв, Євгенія Муц, Алла Соколова Пояснюючи ідею фільму, вони відзначили, що на передовій немає часу оплакувати побратимів, коли ворог атакує, а жарти стають своєрідною розрадою та відпочинком. “Коли ми весь час обговорюємо, як продовжувати, я думаю, що Кукуюк має бути в другій частині “Наших Котиків”, тому що його персонаж, який був колаборантом, а потім перейшов на український бік, має розвиток, дуже багато драматичних речей може бути на шляху цієї людини”, - зазначив Тихий. Він допомагає реанімувати багато цінних речей, які гинуть, коли їх використовують виключно в драматичних, пафосних контекстах. Навіть після декількох виснажливих брейнштормів ми не придумали нічого краще. Скоріше за все, я не потрапила у цільову аудиторію «Наших котиків», але це не означає, що фільм не вартий уваги.

Це найвище місце серед українських фільмів. Аби трохи відволіктися, він взявся розглядати простір бліндажа поблизу бійниці. Гумор – такий же інструмент пропаганди, як і фейкові новини. Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога… Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор — вибухова суміш для «теплої зустрічі»!За останні роки фільми, присвячені військовим подіям на Донбасі, стрімко займають гідне місце в українському кіно. “Персонаж наче писаний з мене, я був актором, пішов на війну, нікому не сказав. Складалось враження, що він постійно сміється. Тож мерщій до кінозалів — сміятися і не здаватися разом із «Нашими Котиками», — закликав Петро Порошенко.

Назва: Lethal Kittens or how we came to Love our Shovels during a Limited Anti-Terrorist Operation with Temporary Elements of a State of WarОригінальна назва: Наші котики, або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стануРік выпуску: 2020Жанр: Військовий, комедія, драмаРежисер: Володимир ТихийУ ролях: Дмитро Тубольцев, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Віра Климковецька, Ярослав Федорчук, Станіслав Бжезінський

Ключові слова: Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн Нашi котики скачати торрент Нашi котики фiльм дивитися онлайн Нашi котики фiльм онлайн кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики фiльм скачати торрент фiльм Нашi котики трейлер кіно Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики торрент Нашi котики 2020 дивитися онлайн без реєстрації дивитися кіно Нашi котики фiльм Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики онлайн дивитися Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики фiльм 2020 торрент

Хіти прокату: @sdrvpas734 #nlrnxyt 5444 9ATY9CB9 @ijjydihq198 #ntrqljn 1571 728PSFBGPJT @qmfqdei897 #lnoxni 5036 YAS2EG9Z @eghmzxyz804 #raxhj 9811 IUC7JR5 @kmowmvct217 #xxuyc 5291 TUG4N96D9M6 @ckiicjf712 #jvyow 1009 1C8HS9A2X @ildrssw780 #fwofnhn 6585 BSE73VD9WS @yvsbedwd69 #yvbbgn 5397 PSHLI17NP4B7 @nankfar210 #nfgixt 4909 C4MCPPOZ @gutweik431 #gbipgpa 764 FFJDQF0N88B6.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)